Aktuální rozvrh

Popis lekcí

Step

Naše lekce nabízejí step v jeho původní podobě a navazují na výuku klasických i moderních stepařů. Zaměřujeme se na správné technické provedení a hudební cítění každého kroku. Kromě stavění choreografií je naším cílem vychovávat stepaře, kteří budou schopni samostatné improvizace, kreativity, vnímání rytmu a dynamiky.
Přijďte zjistit, že step není jen dupání!

Lekce probíhají dle platného rozvrhu.

S SEBOU: stepařskou obuv/boty bez protiskluzové podrážky, sportovní oblečení, pití.

Step pro děti

Naším zájmem je v dětech rozvíjet rytmické a pohybové cítění, podpořit samostatnou tvořivost skrze praktické lekce. V principu se naše lekce skládají nejen z klasické výuky základních kroků a variací, ale jsou obohaceny výukou improvizace, kdy děti samy tvoří a hledají své rytmy a krokové kombinace.

S SEBOU: Děti do začátku nepotřebují stepařskou obuv, stačí, aby měly boty bez protiskluzové podrážky, sportovní oblečení, pití a dobrou náladu!

Body Drumming

Body drumming, neboli Body Percussion označuje výuku, jež se zaměřuje na koordinaci těla a cítěni rytmu. Díky tomu dochází mj. k propojování mozkových hemisfér, pokud jstě někdy měli problém s tím co je levá a pravá, po našich hodinách se s tímto problémem již nebudete muset potýkat. Podobně jako step Bodydrumm propojuje rytmus a tanec v jedno.

S SEBOU: čistou obuv, pohodlné oblečení a pití.

Moderna

Revoluční tanec rozvíjející schopnosti tanečníka nejen v rámci jeho limitů, vycházející z baletu oproštěného od striktních pravidel. Kurz moderna nabízí základy klasických contemporary technik, které se promítají do sestav a choreografií. Cílem kurzu je rozšíření Vaší flexibility, posílení vnitřních svalů a rozvoj vlastního projevu.

S SEBOU: sportovní oblečení, pití.

Muzikál

Chcete si zatančit a zároveň zastepovat?
Pak je tato lekce přesně pro Vás!
Náplň lekcí spočívá v kombinaci klasické jazzové taneční techniky a Broadway tap dance – muzikálového stepu. Muzikálový step není tvořen složitými kombinacemi, ale spojuje základní stepařské kroky s tanečními prvky jazzu. Proto jsou tyto lekce vhodné i pro začátečníky.

S SEBOU: sportovní oblečení, taneční/stepařskou obuv, pití.

úrovně

!

Začátečníci

Kurz je určen zájemcům, kteří ještě nikdy nestepovali nebo navštěvovali kurz stepu pouze 1 rok. Naučíte se základní techniku stepu, základní rytmy, frázování, kroky, kratší i delší vazby.

!

Mírně pokročilí

Kurz je vhodný pro klienty, kteří navštěvovali minimálně 2 roky kurz stepu pro začátečníky.

!

Středně pokročilí / pokročilí

Tyto lekce navazují na předešlé kurzy a jsou určeny pro středně pokročilé a pokročilé stepaře. Chcete-li navštěvovat tento kurz, měli byste zvládat pokročilejší techniku a kroky. Naučíte se nové kroky a jejich kombinace a delší vazby/choreografie.

!

Theme classes / technika

Tento kurz je zaměřen na jednotlivé kroky a jejich techniku, pro všechny pokročilosti. Doporučujeme k Vámi navštěvovanému kurzu.

Lektoři

Kateřina Marešová

Kateřina Marešová

Pozice

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Magdalena Froňková

Co chystáme?

Checete vědět, kde nás můžete vidět přístě?

Co nového chystáme?

Podívejte se zde